Kettesben...
" Testvér, csak lábujjhegyen jer velem, csak nagyon halkan, nagyon csendesen."
2026. június 23., kedd
Sztrilich Ágnes: 'via negativa'
magányommal
vétkeztem
Ellened –
magamba zárkózva
érzem
Jelenlétedet –
hiányként
vágyként
Valóságod –
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése